Yaşam

Ana Kadro Oluşmaya Başladı: MasterChef All Star’da Ana Kadronun İkinci İsmi Belli Oldu!

TV8 ekranlarının başarılı yarışma programı MasterChef Türkiye yeni döneminde de tüm hızıyla devam ediyor. All Star formatında ilk kez yayınlanan programda eski simalardan birçok isim yarışıyor. Dün akşam 2. bölümü ile ekrana gelen MasterChef All Star’da yarışmacılar ana kadroya girmeye çalıştı. Ana kadroda ilk isim Güzide olurken, dün akşam ikinci isim belli oldu. İşte MasterChef All Star ana kadrosuna giren ikinci isim ile ilgili detaylar.

Ekranların sevilen yemek konseptli yarış programı MasterChef Türkiye bu dönemde yeni formatıyla seyircilerden tam not aldı.

Dün akşam yayınlanan bölümde Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Yılmaz Öztürk’ten oluşan heyet üyeleri birinci sınıf yarışmacılardan klasik bir enginar yemeği yapmalarını istedi.

Yarışmacılar en keyifli tabağı yapmak için uğraşırken Mehmet Yalçınkaya enginar yemeğinin püf noktalarını anlattı.

Birinci ilacın sonunda şefler ikinci yarışa katılmaya hak kazanan yarışmacıları açıkladı. İkinci cinste kalan isimler ise Bahri, Suna, Batuhan, Eda, Mustafa ve Hakan’dı.

Heyecan doruktayken ikinci sınıftaki yarışmacılardan manyok meyvesi ve kuzu budu kullanarak yaratıcı bir yemek yapmaları istendi.

İkinci ilaç sonunda şefler en başarılı yemeği açıkladı ve Suna ana kadroya giren ikinci isim oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu