Haber

Yıldız Holding Great Place to Work sertifikasını aldı

Yıldız Holding başarılarıyla öne çıkıyor.

Kurum kültürlerini ve çalışan deneyimini değerlendiren bağımsız araştırma kuruluşu Yıldız Holding, bu kapsamda yeni bir sertifika aldı.

Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen Great Place to Work sertifikası, Yıldız Holding’in en iyi işveren olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Şirketlerin küresel düzeyde çalışanları tarafından nasıl değerlendirildiğini, sektördeki algılarını ve iletişim stratejilerini ölçen bu sertifika, çalışanlarla yapılan anketler sonucunda en yüksek puanları alan şirketlere veriliyor.

3 fotoğraf çekildi

Sertifika sunumunun ardından Ali Ülker, Mehmet Tütüncü ve Murat Ülker’in poz vermesinin ardından Ali Ülker ve Murat Ülker bu fotoğrafla sertifikayı duyurdu.

“Her ödül işleminde uzmanım”

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker konuya ilişkin şunları yazdı:

Ben her ödül değişiminde uzmanım. Hele ki ödülü hak eden CEO otuz yıllık arkadaşınızsa. Sayın Mehmet Tütüncü’yü tebrik ediyorum.

Yıldız Holding, ‘En İyi İşveren’ unvanına sahip şirketlere verilen ‘En İyi İş Yeri’ sertifikasını aldı. Bunu mümkün kılan Mehmet Sayın’a ödülünü takdim eden Sayın Ali Ülker Sayın’a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Mehmet Bey’in kıskandığım bir diğer yanı da her yıl 360 değerlendirme ve yönetici aktivite endeksini mükemmelleştirmesidir.

Ali Ülker – Mehmet Tütüncü-Murat Ülker

“Nasıl iyi bir lider olunur diye sorarsanız bu perspektiften olduğunu söyleyebilirim.”

Öte yandan Ülker, Mehmet Tütüncü ile yaptığı sohbette şu sözlerin hoşuna gittiğini vurguladı:

Başarılı bir organizasyon için samimi ve adil bir çalışma ortamı yaratmak; Risk alınabilecek, başarısızlık korkusunun aşılacağı, karşılıklı geri bildirim fırsatlarının sağlandığı, fikir alışverişinin yapıldığı bir ortama ihtiyaç vardır.

Liderlerin bu temel konuları doğru bir şekilde ele alabilmesi, işin dinamiklerini bilmesi ve ihtiyaç duyulduğunda gruplara yardımcı olmak amacıyla işin içinde yer alması, liderler için çok değerli ve güven artırıcı bir takviyedir.

Yıldız Holding olarak güç kültüründen üst düzey yöneticilerimizin bize sağladığı güçlendirilmiş ve desteklenen yönetim ekibine geçişle daha aktif ve başarılı bir yapı oluşturduk.

Benim için bir diğer değerli konu da Mehmet Bey’in çalışırken yaptığı yüksek lisans; Aslında makine mühendisliği mezunu ama daha iyi bir başkan olabilmek için Endüstri ve Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. İyi bir başkan nasıl olunur derseniz bu bakış açısıyla söyleyebilirim.

Ali Ülker – Mehmet Tütüncü-Murat Ülker

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu