Haber

Vale Dehşeti: Kendilerine Para Vermeyen Arkadaş Grubunu Demir Sopalarla Dövdüler

Karaköy’de bir cümbüş yerine gelen 5 kişilik arkadaş kümesi, araçlarını valeye vermeyip boş bir alana park edince kendilerinden park fiyatı isteyen valelerle ortalarında arbede çıktı. 5 kişilik arkadaş kümesi, demir sopalarla öldüresiye dövüldü. O anlar kameralara yansıdı. Gözaltına alınan saldırganlar, çıkarıldıkları mahkemece hür bırakıldı.

Yanlarına gelen valeler otopark fiyatı istedi. Arkadaş kümesi para vermeyerek yerden ayrıldı.

Karaköy’de geçtiğimiz aylarda meydana gelen olayda, 5 kişilik arkadaş kümesi gece saatlerinde semtteki bir cümbüş yerine geldi. Arkadaş kümesi yere girmeden evvel geldikleri aracı valeye teslim etmeyerek boş bir alana park etti. Akabinde yere giren 5 arkadaş, gece sonunda araçlarına binip ayrılmak istedi. Bu sırada yanlarına gelen valeler otopark fiyatı istedi. Parayı vermeyen arkadaş kümesi, araçlarına binerek yerden ayrıldı.

Arkadaş kümesi 1 hafta sonra birebir yere gelerek eğlenmeye başladı.

Bu olayın akabinde arkadaş kümesi 1 hafta sonra birebir yere gelerek eğlenmeye başladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde yere giren şahıslar, otopark fiyatı vermedikleri için hasımlık besledikleri arkadaş kümesini kızlara laf attığı savıyla dışarıya çıkarttı. Arkadaş gurubuyla şahıslar ortasında başlayan tartışma bir anda küfürleşmeye dönüştü. Ellerine demir sopaları geçiren şahıslar, arkadaş kümesine saldırdı. Cadde üzerinde devam eden taarruzda aldığı darbeyle yere düşen gençlerden biri, yerde de öldüresiye dövüldü. Dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İşte o anlar ⬇️

‘Kasten yaralama’ kabahatinden isimli süreç yapılan şahıslar, sonrasında çıkarıldığı mahkemece özgür bırakıldı.

Olayın akabinde darp edilen 5 arkadaş, hastaneye giderek darp raporu aldıktan sonra emniyete giderek şikayette bulundu. Şikayetin akabinde harekete geçen polis takımları, saldırganlardan ikisini yakaladı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen iki şahısın, tabirleri alındı. ‘Kasten yaralama’ hatasından isimli süreç yapılan şahıslar, sonrasında çıkarıldığı mahkemece hür bırakıldı. Demir sopalarla müşterilere saldıran şahısların cümbüş yerindeki işlerine son verildiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu