Teknoloji

Konya BüyükşehirTV Yeni Yüzüyle Hizmet Veriyor

Canlı yayın kameraları, trafik durumu, gezilecek yerler ve yatırım haberleri gibi içeriklerin yer aldığı Konya Büyükşehir TV web portalı yenilendi. Kolay, ulaşılabilir ve kullanıcı dostu bir yapıya kavuşturulan Konya Büyükşehir TV’ye “www.konyabuyuksehir.tv” web adresinden 7/24 ulaşılabiliyor.

Konya BüyükşehirTV kullanıcı dostu bir yapı ile yeniden tasarlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanıcılardan gelen yoğun talepleri dikkate alarak şehirde hizmet veren trafik kameraları, turistik kameralar, canlı yayın kameraları, proje ve yatırımlarla ilgili haber ve tanıtım görsellerinin yer aldığı Konya Büyükşehir TV; daha anlaşılır, kolay ve erişilebilir hale getirildi.

Şehirdeki servisleri ve diğer yayınları takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından günde yaklaşık 100 bin izlenme sayısına ulaşan portal, yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ilgi görüyor. Pandemi, kötü hava koşulları gibi durumlardan dolayı dışarı çıkmakta zorlanan ya da yağış, trafik durumu, cazibe merkezlerindeki yoğunluğu farklı konumlarda takip etmek isteyen vatandaşların yoğun olarak kullandığı Konya BüyükşehirTV’de, projelerin tanıtım görselleri , şehirde yapılan yatırım ve hizmetlere de ulaşılabilmektedir.

Kılıçarslan Meydanı, Mevlana Müzesi ve Konya Büyükşehir Stadı gibi şehrin birçok cazibe merkezinden canlı yayınların yer aldığı “Konya MetropolitanTV” sitesine “www.konyabuyuksehir.tv” sitesinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu