Haber

Fahrettin Altun ‘montaj’ tartışmasına katıldı: Temiz siyaseti savunacağız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı TRT yayınında, “Kılıçdaroğlu’nun Kandil’de halkla görüntüleri var. Yayınlıyorlar. ‘Haydi gel’ tipi ama montaj ama bu ama bu. PKK’lılar. görsellerle desteklediler.” sözleri tartışma yarattı.

Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, görüntüleri Twitter’da paylaşarak Erdoğan’a, “Montajcı dolandırıcıdır. Ben iftira atmaktan yoruldum, bu bana iftira atmaktan yorulmadı. Herkese kimin saf kimin kirli olduğunu gösteriyorsunuz ey Tanrım. Amin!” söz konusu.

‘AŞK KÜLTÜRÜNÜ YETİŞTİRMEYİ ÖNEMSİYORUZ’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bu sözler nedeniyle Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. Altun, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan her hakaretin ve hain saldırının hesabını bu aziz millet bizden sormuştur. Allah’ın izniyle yine soracaktır. Terör örgütleri, temsilcileriyle kapalı kapılar ardında müzakere ediyor: “Dış güçlerin içimize ekmeye çalıştığı nefret tohumlarının yeşermemesi için saf siyaseti savunmaya ve çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi sevgi kültürünü büyütmenin derdindeyiz. Sevgi kültürünü büyütmekle ilgileniyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Milletimize bir kez daha şikayet ediyoruz, milletimizin bize çizeceği yönü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu