Haber

Bakan Bozdağ: “Yunanistan, Amerika ve İsrail’i gördü ama 6’lı masa yok, görmüyor”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 6’lı masanın Türkiye’deki olaylara duyarsız kaldığını belirterek, “Yunanistan’ı gördü, Amerika’yı gördü, İsrail’i gördü ama 6’lı masa yok, görmüyor. bak.”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, partisinin Yozgat’ın Çayıralan ilçesindeki genişletilmiş ilçe istişare toplantısına katıldı. Çayıralan İlçe Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Bozdağ, toplantıda seçimlere dikkat çekerek, “Önümüzdeki dönemde seçime gidiyoruz. Ak Parti ekibi, Cumhur İttifakı ekibi hayata geçirdi. gençlerin ve yetişkinlerin hayallerini süsleyen ve bugüne kadar bir çok hayali gerçekleştirmiş, yeni dönemde onların hayallerini gerçekleştirecek tek ekiptir.Biz onu denizlerde daha da güçlendireceğiz diyen bu ekiptir.Yok var mı? bir umut yok hayır yeri gelince şu şekilde yapalım şu şekilde yapalım sen nasıl yapacaksın kardesim bunu şurasına şurasına bunu şurasına yapacağız peki nasıl yapacak mısın kardeşim vatandaş sorunca nasıl yapacaksın cevap veremiyorlar alavere aziz türk milletini kandırarak kandırabileceklerine inanıyorlar yeni ne diyorlar hayır söz veriyorlar Hayır Öneriyorlar mı Hayır Yeni Fotoğraf mı Yayınlıyorlar Hayır Gösterilen Fotoğraf Eski Türkiye Fotoğrafı Burada benim gibi birçok kıdemli arkadaş görüyorum. Çok iyi biliyorlar. Koalisyonla yönetilen Türkiye devletidir” dedi.

“6’lı masadakiler ne olduğunu görmüyor”

6’lı tablonun ülkedeki gelişmelere duyarsızlığına değinen Bakan Bozdağ, “Tayyip Erdoğan milleti iktidara getirdi. Gücün sahibi aziz Türk milletidir. Güç sizsiniz. Temelde istiyorlar. Milleti de iktidardan uzaklaştırmak için. Yeterince gördüğünüze inanıyorum. Türkiye’mizin büyümesi, gelişmesi, kalkınması için yapılanları çok ama çok iyi gördüğünüzü biliyoruz. Ama bu 6’lı masadakiler görmüyor. Bakın ne oluyor Kıymetini bilemiyorlar Ben yaptım demiyorlar Ben yaptım demiyorlar Hastalanınca, rahatsız olunca cenazelerin bile rehin tutulduğu hastaneler. dün sağlık sistemi uygulamasını kaldıran bu uygulamaları görün takdir etmiyorum yurdun dört bir yanını doğalgazla donattık Çayıralan veya Yoz Gat’ın bütün ilçelerine bakın Türkiye’ye bakın bizden önce ne vardı geldi şimdi ne olacak yerli yerli uygulayacağız diyoruz ional araba. İnanmıyorlar, fabrika yok diyor. Yapamayacağını söylüyor. ve birinci kürsüden seremoniyi yapıyoruz. Gelip katılmaz. Yerli otomobil TOGG yollarda. Yolculuk için gün sayarken bu 6 kişilik masanın başındakilerin gözleri ne yazık ki TOGG’u görmüyor. Yarın bu TOGG’a bineceksin. Umarım o zaman görürsün. Bu TOGG’u Türk milleti yaptı. Türk mühendisleri yaptı. Türklerin malı olduğu için sahip çıkacağınızı umuyorum. Ancak biz göremedik. Türkiye Türkiye ilk kez sondaj gemileri satın aldı. Tarama denizlerinde, tarama yapan doğal gaz ve petrol arama gemileri aldı. Kimse gemileri görmedi. Altı masa yok. görmüyor. Yunanistan yaptı. Amerika’yı gördü. İsrail’i gördü” dedi.

“Doğal gazı görmediler, görmüyorlar”

Karadeniz’deki doğal gazla ilgili de konuşan Bakan Bozdağ, “Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de gaz ve petrol aramasını engellemek için atılım yapıyorlar. Doğu Akdeniz’de ne işiniz var diyorlar. Ya biz yapmazsak… kendi milletimizin, devletimizin hak ve menfaatlerini korur.” korumayacak mıyız? Ama onu korumakla ilgileniyorlar. Cumhurbaşkanımız dünyayı büyük bir gıda krizinden kurtardı. Tahıl koridorunu açtı. Amerika’dan Avrupa’ya bir dünya Türkiye’yi ve Türkiye Cumhurbaşkanı’nı takdir eden açıklamalar yaptı. Eh, bir kez bile görmediler. Teşekkür etmedi. Ülkemizin başarısıyla gurur duyan bir dünya, Bu ülkenin başarısıyla övünemezler. Neden? Niye? Recep Tayyip Erdoğan’a fayda sağlamak için. Neden? Niye? Hükümete mi? fayda için. Neden? Niye? Cumhur İttifakı’na fayda sağlayacağı için görmüyorlar. Şimdi ayağa kalkan danışmanlar da Türkiye’yi yönetmeye kalkışıyorlar.” – YOZGAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu