Haber

Aytemiz ve Miniyol’dan yarıyıl tatilinde araç kiralayacaklara indirim kampanyası

İlk ve ortaöğretimde yarıyıl tatili başlıyor. Çocuklarını şehir dışında gezmeye çıkarmak veya büyüklerini ziyaret etmek isteyenler Aytemiz ve Miniyol’un hazırladığı kampanyayla yarıyıl tatilinde özel indirimlerden yararlanabilecek. Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden araç kiralamada yüzde 10, Aytemiz’den akaryakıt alımlarında ise yüzde 3 ek indirimden yararlanabilecek.

İlk ve ortaöğretimde yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte özellikle çocuklu ailelerin seyahat planları da hazırlandı. Bazıları çocuklarıyla seyahat etmeyi planlarken, bazıları da şehir dışında tatil yapıp büyüklerini ziyaret etmeyi planlıyor. Aytemiz ve Miniyol, dönem boyunca araç kiralayacaklara özel indirim paketi hazırladı. Kampanya kapsamında Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamalarında yüzde 10 indirim elde etmenin yanı sıra, Vaay uygulamasıyla yüzde 3’e varan avantajla depolarını anında doldurabilecek.

Şu anda araçlarından inmeden hızlı ve temassız olarak akaryakıt satın alabilen Aytemiz Vaay kullanıcıları yüzde 3 indirimle; Miniyol işbirliği kapsamında artık araç kiralarken de indirimlerden yararlanıyorsunuz. 31 Aralık 2024 tarihine kadar devam edecek kampanya ile Aytemiz Vaay kullanıcıları, taşınabilir uygulama üzerinden alacakları kodu Miniyol’daki “Kupon kodu” alanına girerek araçlarını yüzde 10 indirimli kiralayabilecekler.

Kampanya kapsamında Miniyol kullanıcıları da Aytemiz Vaay avantajlarından yararlanabilecek. Miniyol kullanıcıları, Aytemiz Vaay taşınabilir uygulamasında “Katılım kodu” alanına Miniyol’un paylaştığı kodu girerek yüzde 3’e varan indirimle akaryakıt satın alabilecek.

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş birliği yaparak kullanıcılarına özel fırsatlar sunan Aytemiz Vaay uygulaması, hayatı kolaylaştıran avantajlar sunmaya devam ediyor. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgiye aytemiz.com.tr/ ve miniyol.com/kampanyalar adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

Aytemiz Hakkında

Türkiye genelinde 590’dan fazla istasyon, 10 ikmal noktası ve 250.000 metreküp depolama kapasitesiyle akaryakıt sektöründe hizmet veren Aytemiz, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Fortune 500 – 2022 listesinde ilk 50 şirket arasında yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu